KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14796298
nr 1479 6298
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad, daterad -66. Olja på pannå, 31x49 cm, yttermått inklusive ram: 40x58 cm
Utrop:
500 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:39:31
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann